Ana SayfaMagazinMasumiyet 12. Bölüm fragmanı izle! Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumiyet 12. Bölüm fragmanı izle! Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumiyet 12. Bölüm fragmanı izle. Her Çarşamba FOX TV’de ekrana gelen Masumiyet dizisi bu akşam 11. Bölümü ile sevenleriyle buluştu. Oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi usta oyuncuların yer aldığı dizinin sevenleri yen bölüm fragmanını aratmaya başladı. Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumiyet 12. Bölüm fragmanı izle

İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir. Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür.

İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.

Masumiyet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi yetenekli isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri