Ana SayfaMagazinMasumiyet İrem kiminle sevgili? Deniş Işın Ümit Kantarcılar sevgili mi?

Masumiyet İrem kiminle sevgili? Deniş Işın Ümit Kantarcılar sevgili mi?

Masumiyet İrem kiminle sevgili? Deniş Işın Ümit Kantarcılar sevgili mi? Masumiyet dizisinin İrem'i Deniz Işın'ın oyuncu Ümit Kantarcılar ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Taze aşıkların Emirgan'da bir mekanda buluştuğu ortaya çıktı.

Masumiyet İrem kiminle sevgili? Deniş Işın Ümit Kantarcılar sevgili mi? Masumiyet dizisinin İrem’i Deniz Işın’ın oyuncu Ümit Kantarcılar ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Taze aşıkların Emirgan’da bir mekanda buluştuğu ortaya çıktı.

Masumiyet İrem kiminle sevgili

Masumiyet dizisinde İrem karekteriyle hayran kitlesini artıran Deniz Işın sosyal medya hesabında paylaştığı eğlenceli videolarla takipçilerini oldukça güldürüyor. Özel hayatı merak edilen oyuncunun Ümit Kantarcılar ile yakınlaştığı ortaya çıktı.

Bir haftalık sevgili olan taze aşıklar aşklarının duyulmaması için birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmiyor olması dikkatlerden kaçmadı.

Deniş Işın Ümit Kantarcılar sevgili mi

Yeni bir aşka yelken açan çift aşklarının duyulmaması için çaba gösteren ikilinin Emirgan’da bir mekanda buluştuğu ortaya çıktı. Deniz Işın ve Ümit Kantarcılar aşk iddiaları karşısında sessiz kalmaya devam ediyor.

Deniz Işın yakında Exxen’de başlayacak olan Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla karekterini canlandıracak. Ümit Kantarcılar ise Kazara Aşk dizisinde oynuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri