Ana SayfaMagazinMasumiyet'in günü değişti! Masumiyet ne zaman yayınlacak?

Masumiyet’in günü değişti! Masumiyet ne zaman yayınlacak?

Masumiyet dizisinin yayın günü değişti. Masumiyet dizisinin yayın gününün değişmesiyle Masumiyet dizisi ne zaman, hangi gün, saat kaçta soruları izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. 

Masumiyet’in günü değişti! Masumiyet ne zaman yayınlacak? Masumiyet dizisinin yayın günü değişti. Masumiyet dizisinin yayın gününün değişmesiyle Masumiyet dizisi ne zaman, hangi gün, saat kaçta soruları izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı.

Masumiyet’in günü değişti

Masumiyet dizisinin yayın günü değişti. Çarşamba günleri Fox Tv’ de izleyici karşısına çıkan dizinin oyuncu kadrosunda; Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur gibi önemli isimler yer alıyor.

Masumiyet hangi gün yayınlanacak

Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran bölümleriyle Fox Tv’de çarşamba günleri saat 20.00 ekranlara gelen Masumiyet dizisinin yayın günü değişti. Sevilen dizinin yayın günü ve saati pazartesi günü saat 20.00 olarak duyuruldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri