Ana SayfaMagazinMasumlar Apartmanı Esad isyan etti! Uğur Uzunel neden sinirlendi?

Masumlar Apartmanı Esad isyan etti! Uğur Uzunel neden sinirlendi?

Masumlar Apartmanı Esad isyan etti! Uğur Uzunel neden sinirlendi? Masumlar Apartmanı dizisinin Esad'ı Uğur Uzunel hakkında çıkan haberlere isyan etti. Rol arkadaşı Merve Dizdar ile aşk yaşadığı iddialarına ateş püskürdü.

Masumlar Apartmanı Esad isyan etti! Uğur Uzunel neden sinirlendi? Masumlar Apartmanı dizisinin Esad’ı Uğur Uzunel hakkında çıkan haberlere isyan etti. Rol arkadaşı Merve Dizdar ile aşk yaşadığı iddialarına ateş püskürdü.

Masumlar Apartmanı Esad isyan etti

TRT ekranlarında izleyiciyle buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde Esad karekterini hayat veren Uğur Uzunel, dizideki partneri olan Merve Dizdar ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Merve Dizdar evli olduğu oyuncu Gürhan Altundaşar’dan boşandı. Kısa süre öncesine kadar birlikte mutuluk pozları paylaşan çiftin bir anda ayrılık kararı alması ihanet olduğu dedikodularına sebep oldu. Merve Dizdar 2018 yılında evlendiği eşi Gürhan Altundaşar boşandıktan sonra arkadaşı Ezgi Mola ile tatile çıktı.

Uğur Uzunel neden sinirlendi

Çiftin ayrılık kararının ardından bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de Merve Dizdar’ın rol arkadaşı Uğur Uzunel ile yakınlaştığı ve bu yüzden boşandıklarıydı. Bu iddiaların ardından Merve Dizdar sosyal medya hesabından açıklama yaparak her iki taraftan birinin ihanet etmesinin söz konusu olmadığını söyledi.

İddiaların bir diğer muhatabı olan Uğur Uzunel bir ödül töreninde görüntülendi. Uğur Uzunel’e konu hakkında sorular sorulması üzerine  ”Merve sevdiğim arkadaşım. Bu konu kapansa iyi olur, biraz garip oluyor. İhanet kesinlikle yok. Biz arkadaş olarak daha iyi anlaşıyoruz. Böyle konuşmak bile ayıp bence. Merve’nin durumu ne bilmiyorum. Bu konuları konuşmaya değmez! Merve’ye de hadsizlik etmek istemem” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri