Ana SayfaMagazinMasumlar Apartmanı İnci sevgilisi kim? Farah Zeynep Abdullah Efe Çelik aşk yaşıyor!

Masumlar Apartmanı İnci sevgilisi kim? Farah Zeynep Abdullah Efe Çelik aşk yaşıyor!

Masumlar Apartmanı İnci sevgilisi kim? Farah Zeynep Abdullah Efe Çelik aşk yaşıyor! Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah'ın Efe Çelik ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı İnci sevgilisi kim? Farah Zeynep Abdullah Efe Çelik aşk yaşıyor! Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın Efe Çelik ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı İnci sevgilisi kim

Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı İnci karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Farah Zeynep Abdullah, köpekleri kavga ederken araya girmiş ve iki parmağından birinde kırık olmak üzere ciddi yara almıştı.

Parmaklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ünlü oyuncu, dün özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Elindeki alçının alındığını söyleyen Abdullah, daha iyi olduğunu söyledi.

Farah Zeynep Abdullah Efe Çelik aşk yaşıyor

Hayranları tarafından sağlık durumu merak edilen güzel oyuncu takipçilerinin sorularını cevaplandırdı. Bir takipçisinin mesajına ise Efe Çelik ile birlikte otururken sadece ellerinin göründüğü fotoğrafı ekleyerek cevap verdi. Güzel oyuncu, Efe Çelik’i fotoğrafa etiketlemeyi de ihmal etmedi.

Sağlık durumunu soran bir takipçisine Parmaklarının dikişli fotoğrafıyla birlikte”Çok teşekkürler sorduğunuz için. Baş parmak kırık olduğu için hala çok hassas, tırnağın gidişatı belli değil.Çok şükür daha kötüsü olmadı.” dedi.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri