Ana SayfaMagazinMasumlar Apartmanı kadrosuna süpriz transfer! Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kim?

Masumlar Apartmanı kadrosuna süpriz transfer! Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kim?

Masumlar Apartmanı kadrosuna süpriz transfer! Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kim? Trt ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen dizi Masumlar Apartmanı'na süpriz bir isim katıldı.

Masumlar Apartmanı kadrosuna süpriz transfer! Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kim?
Trt ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen dizi Masumlar Apartmanı’na süpriz bir isim katıldı.

Masumlar Apartmanı kadrosuna süpriz transfer

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı diziye yeni bir isim katılıyor.
Sezonun en çok reyting alan dizisi olan Masumlar apartmanı yayınlanan yeni bölümleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi her hafta izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarıyor.

Her karekterle farklı konulara ışık tutan dizi soluksuz izlenen bölümleriyle izleyiciyi daha da şaşırtacağa benziyor.
Geriye dönük anlatımların da yer aldığı diziye daha önce Safiye’nin anneannesi olarak oyuncu Serpil Gül dahil edilmişti.

Masumlar Apartmanı yeni oyuncusu kim

TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Masumlar Apartmanı’na bir isim daha dahil oldu. Usta oyuncu Tülay Bursa Masumlar Apartmanı’na katıldı.

Diziye Esat rolünü oynayan Uğur Uzunel’in annesi olarak katılacak olan usta oyuncu Tülay Bursa’nın nasıl bir karekter olduğu merak edilmeye başlandı. Dizinin ileriki bölümlerinde göreceğimiz Bursa’nın, Gülben karakteriyle olacak sahneleri büyük bir heyecan yarattı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri