Ana SayfaMagazinMasumlar Apartmanı Safiye isyan etti! Ezgi Mola hangi mesajlara sinirlendi?

Masumlar Apartmanı Safiye isyan etti! Ezgi Mola hangi mesajlara sinirlendi?

Masumlar Apartmanı Safiye isyan etti! Ezgi Mola hangi mesajlara sinirlendi? Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye'si Ezgi Mola sosyal medya hesabına gönderilen mesajlara çok kızdı. Ünlü oyuncu o mesajları gönderenleri uyardı.

Masumlar Apartmanı Safiye isyan etti! Ezgi Mola hangi mesajlara sinirlendi? Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola sosyal medya hesabına gönderilen mesajlara çok kızdı. Ünlü oyuncu o mesajları gönderenleri uyardı.

Masumlar Apartmanı Safiye isyan etti

Trt 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karekteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan Ezgi Mola, sosyal medya hesabından kendisine gelen mesajlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü oyuncu, rol arkadaşı olan Merve Dizdar ile tatil yapıyor. İnstagram hesabından bol bol tatil kareleri paylaşan Ezgi Mola, kendisine gelen reklam mesajlarına isyan etti.

Ezgi Mola hangi mesajlara sinirlendi

Sosyal medya hesabına gelen “Beni takip eder misin, şunu paylaşsan” mesajlarından bıkan Ezgi Mola, sosyal medya hesabından”‘Beni takip eder misin, şunu paylaşsana’ Ben bu isteği bir türlü anlamıyorum!

Siparişle kendisini takip ettirmek ve tanıdıklarım yapıyor bir de…Şunu paylaşsana falan. Fotoğraf, video paylaşılan bir mecra ya burası. Merak ettiğimiz şeylere bakmak isteriz sadece ya da kendi içimizden gelen şeyi paylaşmak isteriz sadece. ‘Keşke koysan ama sen bilirsi’ falan çok ayıp be.” açıklamasında bulundu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri