Ana SayfaMagazinMasumlar Apartmanı Safiye'nin gençliğni kim oynuyor? Instagram hesabı ne?

Masumlar Apartmanı Safiye’nin gençliğni kim oynuyor? Instagram hesabı ne?

Masumlar Apartmanı Safiye gençliği kim oynuyor? TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin gençliğini başarıyla canlandıran oyuncu kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin gençliğni kim oynuyor? Masumlar Apartmanı Safiye gençliği kim oynuyor? TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Safiye’nin gençliğini başarıyla canlandıran oyuncu kim? Instagram hesabı ne?

TRT 1’de reyting rekorları kıran Masumiyet Müzesin’nde Safiye’nin gençliğini, çocukluğunu canlandıran oyuncu merak konusu. Instagram hesabı ne? Bilindiği gibi Safiye karakterini de ünlü oyuncu Ezgi Mola canlandırıyor.

Masumlar Apartmanı Safiye gençliği kim oynuyor?

Bir aile draması olan Masumlar Apartmanı’nda Safiye’nin gençliği merak konusu. İrem Kübra Bakırtaş, Aybüke Pusat ile “Gilette Venüs” reklam filminde rol almıştı. İlk rol aldığı dizi ise Masumlar Apartmanı oldu. Dizide Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinin çocukluğuna hayat vermektedir.

Safiye’nin gençliğini canlandıran oyuncunun adı İrem Kübra Bakırtaş. TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 14. bölümüyle bu akşam ekrana geldi.

İşte İrem Kübra Bakırtaş’ın Instagram hesabı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri