Ana SayfaMagazinMaum 301. bölüm fragmanı izle! Masum yeni fragman yanında

Maum 301. bölüm fragmanı izle! Masum yeni fragman yanında

Maum 301. bölüm fragmanı izle! Masum yeni fragman yanında. Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum'da yeni fragman yayınlandı. Masum pazar fragmanı izle.

Maum 301. bölüm fragmanı izle! Masum yeni fragman yanında. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum’da yeni fragman yayınlandı.

Masum 301. bölüm fragmanı izle

Masum diziside Jigar ve Pari sonunda boşanmak zorunda kalır. Kokila sonunda insanları bile kaçırmaya başlayan Rada’yı öldürmek ister ama bunda başarılı olamaz.

Jigar Rada ile evleniyor

Koyun can derdinde kasap et diye bir söz vardır. Gopi çocuklarının ölmesinden korkarken Pari evliliğim sürsün istiyor. Gopi çocukları için her şeyi yapmaya hazır. Rada onunla kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor ve ondan ayağına dokunmasını istiyor. Gopi neredeyse dokunacak Pari gelir ve boşanma kağıtlarını imzalayacağını söyler. Gopi rahat bir nefes alırken Jigar Pari’ye müteşekkir. Rada Pari’nin Jigar’a sahip olmak için kendisiyle iş birliği yaptığını söyleyince Jigar hayal kırıklığı ile Pari’yi evden kovar.

Türlü bahanelele diziye yeniden dahil olan, yaptığı onca kötülüğe rağmen ailenin içine sokulma ayrıcalığını yeniden elde eden Rada, kötülüklerine tam gaz yeni bölüm fragmanında da devam ediyor.

Rada akşamki düğünde bana kim hizmet edecek diye Pari’den kalmasını ister. Rada bu sefer ne pahasına olursa olsun Jigar ile evleneceğini söyler. Jigar evlenmeyeceğini söylerken Rada Mira ve Vidya’nın işkence videosunu gösterir. Jigar çaresiz kabul eder. Rada gideceğini söylerken Rada ondan kalmasını ve yardım etmesini ister. Rada Gopi için her şeyi yapacağını söyleyerek Rada’ya boyun eğer. Koki Rada’nın boğazına yapışır ve torunlarını serbest bırakmasını ister. Gopi çocuklarım Rada’nın elindeyken bir şey yapamayacaklarını söyleyerek Koki’ye engel olur. Rada evlenene kadar Koki’nin yüzünü görmek istemediğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri