Ana SayfaMagazinMazlum çimen trafik kazası geçirdi! Mazlum Çimen’in durumu nasıl

Mazlum çimen trafik kazası geçirdi! Mazlum Çimen’in durumu nasıl

Mazlum çimen trafik kazası geçirdi! Mazlum Çimen’in durumu nasıl. Şevkat Yerimdar oyuncularından Mazlum Çimen, önceki gün Akçakoca yolunda talihsiz bir kaza geçirdi. Detaylar haberimizde…

Mazlum çimen trafik kazası geçirdi

Mazlum Çimen, yaptığı kazayı sosyal medyadan paylaştı. Şevkat Yerimdar oyuncularından Mazlum Çimen, önceki gün Akçakoca yolunda talihsiz bir kaza geçirdi.

Halk ozanı Nesimi Çimen ‘in oğlu Mazlum Çimen, konuyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Merhaba… Dün Akçakoca yolunda bir trafik kazası geçti başımdan. Araba dışında hiçbir hasarım yok, iyiyim. Duyup merak edip ilgilenen tüm dostlara ve arkadaşlara teşekkür ederim. Sevgiyle…”

Mazlum Çimen kimdir

Mazlum Çimen, 18 Haziran 1958 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İstanbul Devlet Konservatuarı’nda dört yıl keman eğitimi aldıktan sonra aynı okulun bale bölümüne geçti. Bu bölümden 1980-1981’de mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde bale sanatçısı olarak görev alan Çimen halen bale sanatçılığına devam etmektedir.

Birçok film ve televizyon dizinin müziklerini yapan Mazlum Çimen, Halk müziği sanatçısı Nesimi Çimen’in oğludur ve Türk halk müziği ses sanatçısı Yasemin Göksu’nun eski eşidir. Mazlum Çimen, oyunculuğu ve müzikleriyle yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri