Ana SayfaTürkiyeMedya Notu’nun haberleri ses getirdi! Marmara’dan Şehir Üniversitesi açıklaması

Medya Notu’nun haberleri ses getirdi! Marmara’dan Şehir Üniversitesi açıklaması

Bütünüyle Marmara Üniversitesi’ne devredilen Şehir Üniversitesi’nde hocalar neredeyse bir buçuk yıldır maaş alamazken, ilginç bir gelişme yaşandı. Marmara Üniversitesi yayınladığı duyuruda Şehir Üniversitesi’nin idari personelinin artık Marmaralı olduğu belirtildi. AK Parti hükümeti tarafından kapatılan Şehir Üniversitesi’nin hocaları konusunda herhangi bir bilgi verilmemesi dikkat çekti.

Marmara Üniversitesi’nden Şehir açıklaması

İşte Marmara Üniversitesi’nin internet sitesinden yayınlanan o açıklama:

İstanbul Şehir Üniversitesi’ndeki idari personelin üniversitemize katılımı nedeniyle bir tören düzenlendi.

İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda düzenlenen törende açılış konuşmasını yapan, Üniversite Genel Sekreteri Dr. Murat Arısal “Özlük haklarınızın kaybolmaması için hassasiyetle çalıştık. Marmara Üniversitesi gibi büyük ve köklü bir ailenin mensubu oluyorsunuz. Bu aileye hizmet edeceksiniz. Hoş geldiniz” dedi.

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kurt , görevlerine yeni başlayacak personele hitaben, ‘’İlk görev günümde sizlerle burada toplanmaktan dolayı çok mutluluk duyuyorum. Sizinle böyle güzel bir olayın başlangıcında olmak beni çok mutlu etti. İnşallah hem sizler, hem de üniversitemiz adına hayırlara vesile olacak bir adımdır’’ şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri