Ana SayfaTürkiyeMeğer MHP bu fotoğrafa kafayı fena halde takmış! İşte MHP'nin paylaştığı son...

Meğer MHP bu fotoğrafa kafayı fena halde takmış! İşte MHP’nin paylaştığı son mesajlar

Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Meral Akşener'in birlikte çektirdiği fotoğraf MHP'ye dert oldu.

Önceki gün törenle İYİ Parti saflarına katılan Erhan Usta’nın kızının düğününde Davutoğlu, Ali Babacan ve Meral Akşener’in bir araya geldiği fotoğraf çok konuşulmuştu. Devlet Bahçeli’nin danışmanı olan Yıldıray Çiçek’in paylaştığı mesajla anlaşıldı ki MHP bu fotoğrafa kafayı fena takmış.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve MHP’nin yayın organı Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, İYİ Parti’ye katılan Erhan Usta’ya sert sözlerle yüklenirken gündeme taşıdığı fotoğraf da soru işaretleri yarattı.

MHP’den ihraç edilen bağımsız Samsun milletvekili Erhan Usta, düzenlenen törenle İYİ Parti’ye katıldı. İYİ Parti’nin Meclis’teki sandalye sayısı böylelikle 38’e yükselmiş oldu.

Erhan Usta’nın kızının düğünündeki çok konuşulan fotoğraf karesini yazısında yayımlayan Çiçek, “Düğünler çoğu zaman kişilerin birbirine yakınlığını belirler. Düğünde Meral Akşener’in, Ali Babacan’ın, Ahmet Davutoğlu’nun aynı masada bulunması ve onların nikâh şahidi yapılması aslında yakınlıkların göstergesiydi” dedi.

“Ali Babacan’a, Ahmet Davutoğlu’na milletvekili verebileceğini söyleyen Meral Akşener, yarın ihtiyaç hasıl olduğunda Erhan Usta’yı zaten onlara gönderir. Ali Babacan demek Meral Akşener demektir. Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener demektir” diyen Çiçek, şu satırları kaleme aldı:

“Erhan Usta dönekliğin ustası olmak ve böyle bir mahallede figüran olmak yerine emekli olup köşesine çekilseydi kalan itibarını korumuş olacaktı… Ama o, ülkeye ihanet etmek için her türlü ustalığı sergileyenlerin Erhan Usta’sı olmak istedi…

Ve CHP’nin başını çektiği o mahallenin muhtarı Kemal Kılıçdaroğlu içeriden seslenir: ERHAN USTA, ÇEK ORADAN BİZE BOL ACILI BİR İHANET…”

Bahçeli Meral Akşener’e ‘evine dön’ demişti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi sürecinde “Sayın Akşener’in evine dönmesi doğru ve tutarlı olacaktır” diye konuşmuştu. Ardından bu çağrıya Cumhurbaşkanı Erdoğan da destek vermişti.

İyi Parti lideri Akşener ise, “Sayın Erdoğan’a bir çağrıda bulunmak istiyorum; ortağı ile ilgilensin, ne zaman sayın Erdoğan’ın ilgisi azalıyor, Sayın Bahçeli başta ben olmak üzere partime sardırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağı ile ilgilensin” şeklinde yanıt vermişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri