Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil bu kez ağlattı! Mehmet Ali Erbil'i ağlatan olay ne?

Mehmet Ali Erbil bu kez ağlattı! Mehmet Ali Erbil’i ağlatan olay ne?

Mehmet Ali Erbil bu kez ağlattı! Mehmet Ali Erbil'i ağlatan olay ne? Geçirdiği zor zamanların ardından toparlanmaya çalışan ünlü şovmen anne ve vabası hakkında ilk kez konuştu.

Mehmet Ali Erbil bu kez ağlattı! Mehmet Ali Erbil’i ağlatan olay ne? Geçirdiği zor zamanların ardından toparlanmaya çalışan ünlü şovmen anne ve vabası hakkında ilk kez konuştu.

Mehmet Ali Erbil bu kez ağlattı

Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına konuk olan Mehmet Ali Erbil, çocukluk anılarından bahsederken gözyaşlarına boğuldu.

İzleyenleri de duygulandıran o anlarda Mehmet Ali Erbil, yaşadığı zorlukları gözyaşları içinde anlattı. Jülide Ateş’in “Anne ve babanıza hala öfkeli misiniz?” sorusuyla gözyaşlarına hakim olamayan Erbil, “14 yaşıma geldiğimde, üvey baba beni ergen döneme girdiğim için evde istemedi.

Annem de çaresiz kaldı, çok sevdiği için saygı duyuyorum, bize sahip çıkamadı. Film gibi, üvey annem de abimi istemedi. Dediler ki bunlara bir yatılı okul bulalım, en yakını baba sanatçı ya, konservatuar olur.

İkimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı. Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Ağabeyim kazanamadı. Ben yatılı okula girmiş oldum ve annem Ankara’da ben de Ankara’da okuyorum. Yine ilişkimiz hiç normal değil” dedi.

Mehmet Ali Erbil’i ağlatan olay ne

Yaşadığı acıları unutamadığını söyleyen ünlü şovmen en kendisini en çok üzen olayı şu sözlerle anlattı; “Kirli çamaşırlarımı anneme yıkatmıyordu üvey babam. Komşumuz vardı ben komşumuza deterjan alırdım, komşumuz yıkardı benim çamaşırlarımı. Yatakhaneye gelirdim gece ağlardım, ‘Allah’ım ben hiç böyle olmayacağım ben hiç ayrılmayacağım, hiçbir zaman karımla ayrılmayacağım, böyle çocuklarım olmayacak benim’ derdim.”

İki yıl önce evinin banyosunda düşerek kaburgası zedelenmiş ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Kaza sonrası Kaçış sendromuna yakalanan ünlü şovmen kısa süre önce tedavisini tamamlayarak taburcu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri