Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor! Çarkıfelek ne zaman başlayacak

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor! Çarkıfelek ne zaman başlayacak

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor! Çarkıfelek ne zaman başlayacak? Mehmet Ali Erbil'den sevenlerine müjdeli haber geldi. Mehmet Ali Erbil, Kurban Bayramı'nda haftanın 1 yada 2 günü Çarkıfelek ile ekranlara dönecek. Detaylar haberimizde.

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor! Çarkıfelek ne zaman başlayacak? Mehmet Ali Erbil’den sevenlerine müjdeli haber geldi. Mehmet Ali Erbil, Kurban Bayramı’nda haftanın 1 yada 2 günü Çarkıfelek ile ekranlara dönecek. Detaylar haberimizde.

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor

Uzun zamandır mücadele ettiği kaçış sendromu nedeniyle aylarca yoğun bakımda yatan ve şimdilerde tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil, Kurban Bayramı’nda ekranlara geri dönüyor. Haftanın 1 yada 2 günü Çarkıfelek ile ekranlara döneceği öğrenilen Mehmet Ali Erbil konuyla ilgili, “İzleyiciler yarışmayı ve beni çok özledi” ifadelerini kullandı.

2018 yılında evinin banyosunda düşen ve kaldırıldığı hastanede yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil, 235 gün yoğun bakımda tedavi görmüştü. Şimdilerde tedavisine evinde devam edilen şovmen, yıllar sonra ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

“Hem yarışmayı hem beni özlediler”

Dün akşam gazeteci Bilal Özcan’ın Instagram hesabından açtığı canlı yayınına konuk olan Mehmet Ali Erbil, “Bu yaz bir programla ekrana gelir misin?” sorusu üzerine “Birçok prodüktör arkadaşım istiyor. Kurban Bayram’ı gibi ve haftanın 1 ya da 2 günü Çarkıfelek’le nostalji yapabiliriz. Güzel olur, insanlar özledi. Hem yarışmayı hem beni özlediler” dedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri