Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil eski eşleri konuştu! Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına...

Mehmet Ali Erbil eski eşleri konuştu! Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına eski eşler ne dedi?

Mehmet Ali Erbil eski eşleri konuştu! Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına eski eşler ne dedi?Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan kavgasına eski eşlerden cevap geldi.

Mehmet Ali Erbil eski eşleri konuştu! Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına eski eşler ne dedi?Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan kavgasına eski eşlerden cevap geldi.

Mehmet Ali Erbil eski eşleri konuştu

Mehmet Ali Erbil, rahatsızlığı süresince kendisini arayıp sormayan Seda Sayan’a “Geçmişi daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor.” sözleriyle yüklenmişti.

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’in bu sözlerine sosyal medya hesabından “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur.

Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.” sözleriyle karşılık verdi.

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil kavgasına eski eşler ne dedi?

Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasında atışmalar sonrasında karşılıklı özür mesajı yayınladı.

İkili arasında yaşanan tartışma Mehmet Ali Erbil’in eski eşlerine soruldu. Sorular karşısında gerilen Tuğba Çoşkun, “Konuşmak istemiyorum.” diye tepki verdi.

Nergis Kumbasar ise şunları söyledi: “Araya giren yanlış kişiler tarafından dolduruşa gelmiş olabilirler. Biz Seda’yı çok severiz. Seda da Erbil’i çok sever.”

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri