Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil ile Funda Aksu sevgili mi? Mehmet Ali Erbil ile...

Mehmet Ali Erbil ile Funda Aksu sevgili mi? Mehmet Ali Erbil ile İzmirli iş kadını Funda Aksu aşk yaşıyor!

Mehmet Ali Erbil ile Funda Aksu sevgili mi? Mehmet Ali Erbil ile İzmirli iş kadını Funda Aksu aşk yaşıyor! Aradığı aşkı bir türlü bulamayan Mehmet Ali Erbil bir kişi ile görüştüğünü dile getirmişti. Ünlü şovmen aşkı İzmirli iş kadını Fulya Aksu'da buldu. İşte detaylar!

Mehmet Ali Erbil ile Funda Aksu sevgili mi? Mehmet Ali Erbil ile İzmirli iş kadını Funda Aksu aşk yaşıyor! Aradığı aşkı bir türlü bulamayan Mehmet Ali Erbil bir kişi ile görüştüğünü dile getirmişti. Ünlü şovmen aşkı İzmirli iş kadını Fulya Aksu’da buldu. İşte detaylar!

Mehmet Ali Erbil ile Funda Aksu sevgili mi

Mehmet Ali Erbil, 18 Ekim 2018’de evinin banyosunda düşmüştü. Kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuş, mücadele ettiği ‘kaçış sendromu’ hastalığı da nüksedince durumu ağırlaşmıştı ve aylarca yoğun bakımda kalmıştı. Mehmet Ali Erbil’in şu sıralar hem sağlığı hem hayatı güzel gidiyor.

Uzun süre de ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, hastanede kaldığı sürece sevenleri ve ailesi hiç yalnız bırakmadı. Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görmeye başlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, artık kötü günleri geride bıraktı. Kötü günleri geride bıraktığı gibi Mehmet Ali Erbil’in tekrar ekranlara döneceği de konuşulanlar arasında.

Daha önce aşkı aradığını ve bir adayın da olduğunu söyleyen Erbil’in yeni sevgilisi ortaya çıktı. Ünlü şovmenin İzmirli iş kadını Funda Aksu ile aşk yaşadığı konuşulanlar arasında. Çıkan aşk iddialarına iki taraftan ne olumlu ne olumsuz bir açıklama gelmedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri