Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil ve Çilem Nur Demiral sevgili! Mehmet Ali Erbil'in gerçek...

Mehmet Ali Erbil ve Çilem Nur Demiral sevgili! Mehmet Ali Erbil’in gerçek aşkı ortaya çıktı!

Mehmet Ali Erbil ve Çilem Nur Demiral sevgili! Mehmet Ali Erbil'in gerçek aşkı ortaya çıktı! Adı İzmirli iş kadını Funda Aksu ile aşk dedikodularına karışan Erbil'in gerçek sevgilisi ortaya çıktı. Funda Aksu ile arasında bir şey olmadığını söyleyen Erbil sevgilisi Çilem Nur Demiral ile fotoğraf paylaştı!

Mehmet Ali Erbil ve Çilem Nur Demiral sevgili! Mehmet Ali Erbil’in gerçek aşkı ortaya çıktı! Adı İzmirli iş kadını Funda Aksu ile aşk dedikodularına karışan Erbil’in gerçek sevgilisi ortaya çıktı. Funda Aksu ile arasında bir şey olmadığını söyleyen Erbil sevgilisi Çilem Nur Demiral ile fotoğraf paylaştı!

Mehmet Ali Erbil ve Çilem Nur Demiral sevgili

Düne kadar adı İzmirli iş kadını Funda Aksu ile aşk dedikodularına karışan şovmen Mehmet Ali Erbil’in gerçek aşkı ortaya çıktı. Funda Aksu ile çıkan aşk iddiaları yalanlayan Erbil, Funda Aksu için “Kendisi değer verdiğim bir hanımefendi” demişti. Sosyal medya hesabındaki görsellere Funda Aksu’nun fotoğraflarını eklemiş, bu iddiaları güçlendirmişti. Aksu ise Mali ile aşk iddialarını kesin bir dille reddetmişti.

Mehmet Ali Erbil’in gerçek aşkı kısa süre sonra ortaya çıktı. Ünlü şovmen Erbil, 28 yaşında reklamcılık mezunu Çilem Nur Demiral ile birlikte. Çilem Nur Demiral, Mehmet Ali Erbil ile yaşam koçu aracılığıyla tanıştığını söyledi.

 

“Beni en çok esprili oluşu etkiledi.”

Genç kadın, sevgilisinin kendisini en çok etkileyen yönlerinden de bahsetti. Çilem Nur Demiral, “Mehmet Ali ekranda nasılsa günlük yaşantısında da çok komik ve eğlenceli. Beni en çok esprili oluşu etkiledi.” dedi. Bir süre önce muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erbil ise, “Şu an evlilik yok. Instagram’dan yürüyorum sadece” cevabını vermişti.

Mehmet Ali Erbil, hastaneden taburcu olduktan sonra kısa bir film projesinde rol alacağını, bu yüzden sakal bıraktığını açıklamıştı.  Hayranları yeni filmini dört gözle bekliyor. Ardından tekrar Çarkıfelek programı ile ekranlara dönebileceğinin sinyalini veren Mehmet Ali Erbil’in hayranları oldukça heyecanlı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri