Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil yeni programı ne? Ne zaman başlayacak

Mehmet Ali Erbil yeni programı ne? Ne zaman başlayacak

Mehmet Ali  Erbil'in yeni programı ne zaman başlaycak? Mehmet Ali Erbil yeni programını kiminle birlikte sunacak? Ünlü şovmen uzun aranın ardından yeni bir programla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Mehmet Ali Erbil’in yeni programı ne zaman başlayacak? Mehmet Ali Erbil yeni programını kiminle birlikte sunacak? Ünlü şovmen uzun aranın ardından yeni bir programla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Mehmet Ali  Erbil’in yeni programı ne zaman başlayacak?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’e sürpriz bir isim eşlik edecek. İki yıl önce evinde geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, kaza sonrası Kaçış sendromu hastalığına yakalanmıştı.

Tedavisinin ardından  taburcu edilen Erbil’in yeni bir projeye imza attığı öğrenildi. Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı ile bir araya gelen ünlü şovmen yeni bir yarışma programıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mehmet Ali Erbil yeni programını kiminle birlikte sunacak

Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı Yasmin yarışma programında babasına eşlik edecek.
Akmerkez alışveriş merkezinde görüntülenen Yasmin Erbil, basketbolcu Can Korkmaz ile aşk yaşadığı haberlerine cevap verdi.

Yasmin Erbil, çıkan haberlere “Benim arkadaşım haberler doğru değil. Öyle bir şey yok. Hayatımda kimse yok.” sözleriyle cevap verdi.

Babası Mehmet Ali Erbil ile yapacağı yarışma programının detayları sorulan Yasmin Erbil, “Süpriz bunlar” diyerek detay vermekten kaçındı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri