Ana SayfaTürkiyeMehmet Aslan ile Murat Kekilli arasında 'siyasi rant' kavgası

Mehmet Aslan ile Murat Kekilli arasında ‘siyasi rant’ kavgası

CHP, İyi Parti ve MHP arasında zaman zaman gelgitler yaşayan Mehmet Aslan ile son zamanlarda dizi oyunculuğuna başlayan şarkıcı Murat Kekilli arasında bugün sert bir tartışma yaşandı. Murat Kekilli’yi çok sert ifadelerle eleştiren Mehmet Aslan’ın sözleri özellikle twitter’da eleştiriyle karşılandı.

Kekilli’den Mehmet Aslan’a: Milletimden başka kırmızı çizgim yok

Bir dönem dizilerde de boy göstermiş olan Mehmet Aslan, şarkıcı Murat Kekilli’nin AK Parti ve MHP sempatizanı olduğunu ve bundan menfaat sağlamaya çalıştığını idda ettti.

Murat Kekilli ise Mehmet Aslan’a “Benim hiç bir partiye üyeliğim veya sempatim yoktur. Vatanım, milletim ve bayrağımdan başka kırmızı çizgimin olduğu da söylenemez. Katıldıgı programlarda bizim hakkımızda konuşup şundan yana,bundan yana diyen resimdeki kardeşimiz,siz taraf olabilirsiniz. Benim tarafım olmaz.” cevap verdi. Kekilli bu cevapta Mehmet Aslan’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Erem İmamoğlu ile çektirdiği fotoğrafları ekledi.

Mehmet Aslan’ın Murat Kekilli’ye cevapı sert oldu

Mehmet Aslan, kendisinin farklı liderle çektirdiği fotoğrafları paylaşarak siyasi jonglör imasında bulunan Murat Kekilli’ye şu cevapı verdi:

“Eşsek gözlüm” işler mi kesat? Hayırdır bana neden sardın? Ben Türk milliyetçisiyim. İsteyenle de resmim olur! Senin gibilerin de zaten tarafı olmaz, fiyatı olur! De bana, Ekrem ya da Mansur başkanla konuşur ayarlarım bir konser sana… Adana, Mersin, Antalya dersen, oda olur!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz