Ana SayfaTürkiyeMehmet Barlas'tan 'biracı' Yılmaz Özdil'e eleştiri

Mehmet Barlas’tan ‘biracı’ Yılmaz Özdil’e eleştiri

Sabah gazetesi köşe yazarı Mehmet Barlas ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eksiği meğer bira içmemesiymiş’ başlıklı yazısında Yılmaz Özdil’i mercek altına aldı.

Barlas, “Konuşmak tabii ki insanlara has bir anlaşma aracıdır. Doğanın insana bahşettiği bir ayrıcalıktır. Konuşarak düşüncelerini açıklayan nice değerli insan, uygarlığın önünde yeni ufuklar açmıştır” şeklinde yazdı.

Yılmaz Özdil: Erdoğan bir tek bira içmiş olsaydı bugün çok daha iyi bir Türkiye olurdu

Mehmet Barlas,  “Konuşmak için konuşanları sert bir dille eleştirerek, “Sadece ağzı dili olduğu için her şeyi söyleyebileceklerini zannediyorlar ve bu söylediklerinin ille de değerli olduğunu zannedenler var” diyerek, böylelerinin genellikle mantık kurallarını da yok saydıklarını ve söylediklerinin ne tür yanılgıları yansıttığını hiç düşünmediklerini kaydetti.

Mehmet Barlas meslektaşı olan Yılmaz Özdil’in, Erdoğan için “Bir tane bira içmiş olsaydı bugün çok daha iyi bir Türkiye olurdu.”  sözünü tenkit ederek, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi kendi dünya görüşlerine uymayan vatandaşları anlayamamakla suçlayan Özdil, Erdoğan bira içseydi her şey çok daha güzel olurdu diye söyledi.” şeklinde yazdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz