Ana SayfaMagazinMehmet Dinçerler kimdir? Hadise'nin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler, kaç yaşında, ne iş...

Mehmet Dinçerler kimdir? Hadise’nin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mehmet Dinçerler kimdir? Hadise'nin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İlişkileri ile gündem haline gelen Hadise, yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler'in doğum günü için parti düzenledi. Hadise'nin aşkı doruklarda yaşadığı sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir?

Mehmet Dinçerler kimdir? Hadise’nin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İlişkileri ile gündem haline gelen Hadise, yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler’in doğum günü için parti düzenledi. Hadise’nin aşkı doruklarda yaşadığı sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir?

Hadise’nin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir

Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise ayrılık sonrası başarılı iş adamı Mehmet Dinçerler ile aşk hayatına devam etmişti. Hadise, göz önünde yaşmak istemediğini belirttiği ilişkisini sır gibi saklıyordu. En son yemek sonrası magazin muhabirlerine yakalan çift ilk görüntülerini vermişti.

Yaşadıkları ilişki gün yüzüne çıkan çift bugün de doğum günü nedeniyle bir aradaydı. Hadise, Mehmet Dinçerler için hazırladığı doğum günü için yaptırıldığı pastadaki H&M harfleri dikkat çekti.

Paylaştıkları fotoğraflarla iddiaları doğrulayan ikili sevgi dolu halleri sevenlerini mutlu etti.

Mehmet Dinçerler kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. 33 yaşında olan iş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye’de güçlü bir konumdadır.

Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti.

Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri