Ana SayfaTürkiyeMehmet Metiner sataşmada sınır tanımıyor! Metiner'den Nihal Bengisu Karaca'ya büyük tahrik

Mehmet Metiner sataşmada sınır tanımıyor! Metiner’den Nihal Bengisu Karaca’ya büyük tahrik

Önüne gelen herkese çok sert ifadelerle saldıran Mehmet Metiner bu kez hızını alamadı ve Nihal Bengisu Karaca'ya sataştı.

Yakaladığı her fırsatta AK Parti’yi temsil ettiğini ima eden ve önüne gelen herkese çok sert ifadelerle saldıran Mehmet Metiner bu kez hızını alamadı ve Nihal Bengisu Karaca’ya sataştı.

Mehmet Metiner, 8 Ocak’ta, kendisi şahsi Twitter hesabından “Nihal Bengisu Karaca varken Canan Kaftancıoğlu susmalı bence” paylaşımı yaptı. Karaca bu paylaşıma 6 gün sonra oldukça sert ve içinde bolca imaların olduğu bir karşılık verdi. Karaca Twitter hesabından “Küçük bir tetikçi için küçük bir not; kamuoyuna duyurulur” başlığıyla Metiner’e ağır suçlamalar yöneltti.

Nihal Bengisu Karaca şu açıklamayı yaptı:

“Geçenlerde iktidar adına her rezalete imza atabileceğini kanıtlamış ama iktidar nezdinde de hiç itibarı kalmamış, kendi kendine gelin güvey olan bir zat, sık sık ‘terörist’ suçlamalarıyla gündeme gelen Canan Kaftancıoğlu ile beni kıyaslayan, Kaftancıoğlu ile aynı çizgide olduğumu ima eden bir paylaşım yapmış. Geç fark ettim doğrusu. Önemsenecek bir durumda değil. Ama böyle bir ‘trend’ olduğu için takipçilerimi uyarma gereği duydum.”

Herkese saldırabilirim diyor

“Arkadaşlar, kanmayınız, bir zamanların ideolog titriyle ortalarda dolanan bu sözde kanat önderinin yaptığı şeyi yapmasının tek bir nedeni var: Benim üzerimden iktidar partisine mesaj yollamak, bakın hiçbir sınırım , adalet, ahlak hatta akıl kriterim yoktur her şekilde herkese saldırabilirim demek. Tetikçilik hizmetini daha iyi koşullarda sürdürmek için kadro başvurusunu güncelliyor aklınca.”

İslami camiada herkesin bildiği korkunç şeyler

“Aslında bu zatın yaptığı ve İslami camiada herkesin bildiği korkunç şeyleri burada tek tek sıralamak da var ama değmez. Bu tetikçi zata tavsiyem ipe sapa gelmez algı operasyonları yapacağına kendi itibarsız algısıyla uğraşması ve önce şu an iktidar medyasının yeni merkezi olan TürkMedya grubundan neden tam da Kasım ayının başında kovulduğunu anlatması.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri