Ana SayfaTürkiyeMehmet Metiner'e 'yalakalık yapıyorsun' dedi aldığı cevap şok etti: Sen ne anlarsın...

Mehmet Metiner’e ‘yalakalık yapıyorsun’ dedi aldığı cevap şok etti: Sen ne anlarsın yalakalıktan

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan’ın sunumuyla ekrana gelen programda yine fantastik, unutulmaz anlar yaşandı. Gazeteci Şaban Sevinç ile Mehmet Metiner arasında çok ilginç bir ‘yalakalık’ tartışması yaşandı.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında gazeteci Şaban Sevinç’le tartışan Eski AK Parti milletvekili Mehmet Metiner, Sevinç’in “Erdoğan’a yalakalık yapıyorsun” sözlerine “Sen yalakalıktan ne anlarsın” sözleriyle yanıt verdi.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında güncel ve siyasal gelişmeler ele alındı.

Tarafsız Bölge’nin bu akşamki konukları arasında yer alan Gazeteci Şaban Sevinç ile AK Partili eski vekil Mehmet Metiner arasında sert bir tartışma yaşandı.

Şaban Sevinç’in “Kendinize gelin, terbiyesizlik yapmayın” sözlerine Metiner, “Hem terbiyesizlik yapacaksınız, hem de sonra kutuplaştırma siyaseti üzerinden bizi suçlayacaksınız” şeklinde yanıt verdi. 

Sevinç’in kendisine yönelik “Esra Hanım üzerinden Erdoğan’a yalakalık yapacaksın diye bildiklerimizi söylemeyelim mi” sözlerinin ardından Metiner, “Bırak Allah aşkına sen ne anlarsın yalakalıktan” dedi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri