Ana SayfaTürkiyeAK Parti'den flaş Berat Albayrak açıklaması

AK Parti’den flaş Berat Albayrak açıklaması

İstifasını Instagram'dan açıklayan Berat Albayrak için AK Parti'nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ne diyeceği merak konusuydu. Mehmet Muş'tan ilk açıklama geldi.

İstifasını Instagram’dan açıklayan Berat Albayrak için AK Parti’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ne diyeceği merak konusuydu. AK Parti’den ilk açıklama geldi.

AK Partiili Mehmet Muş’tan Berat Albayrak açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Instagram hesabından yapılan paylaşımda, Albayrak’ın sağlık sorunları sebebiyle görevinden istifa ettiği ifade edildi. Konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmemişken AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, resmi Instagram hesabından istifa ettiğini duyurdu. Albayrak’ın Twitter hesabının askıya alınması “hacklendi mi” sorularının sorulmasına neden oldu.
Gözler yapılacak resmi açıklamaya çevrilmişken AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Muş: Şahidiz

AK Partili Mehmet Muş twitter açıklamasında “Bakanımız Sayın Berat Albayrak çok zor bir süreçte görev üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran milli bir ekonomi için önemli adımlar attı. Özverili çalışmalarına bizzat şahidiz. Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri