Ana SayfaTürkiyeMehmet Sekmen Erzurumlu vatandaşlarla

Mehmet Sekmen Erzurumlu vatandaşlarla

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, seçim sonrası hayırlı olsun tebriklerini iletmeye gelen Erzurumlu vatandaşları makamında kabul etti.

Geride bıraktığımız yerel seçimler neticesinde tekrar zafer elde eden Başkan Mehmet Sekmen’e hayırlı olsun dilemek isteyenler Başkanı makamında ziyaret etti. Kendisiyle görüşmeye gelen Erzurumluları tek tek dinleyen Mehmet Sekmen: “Hemşehrilerimiz, kadirşinas Erzurumlu kardeşlerim ve vatandaşlarımız kısacası 7’den 70’e herkes bizleri ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletiyor. Ufku, ideali, fikri ve öngörüleriyle bizlere her daim yol gösteren kıymetli hemşehrilerimin ortak kanaatiyle bu aziz şehri hep birlikte ayağa kaldıracağız. İstişare kültürü bizim çalışma yöntemimizin en büyük şiarıdır.” diye konuştu.

Başkan Sekmen, “İstişare kültürü ve gönül belediyeciliği ekseninde şehrin dinamiklerini hep birlikte zirveye taşıyarak, önümüzdeki süreçte turizm ve kalkınma ölçekli hedeflerimizi tek tek hayata geçireceğiz. İkinci dönemde kentsel ve bölgesel kalkınmaya yönelik bir yönetim anlayışının hayata geçeceğine dikkati çeken Başkan Sekmen, “5 yıl Erzurum’u adım adım tahlil ederek kent problemlerini rehabilite ettik. Şehrimizin kaynaklarını yatırıma dönüştürerek kadim kentimizin çehresini değiştirdik. Şimdi elde ettiğimiz ivmeyi bütün yönleriyle değerlendirerek, ortak akıl ve müşavere kültürüyle Erzurum’un iktisadi, ekonomik, sosyal, turizm ve sportif değişimini, gelişimini daha büyük hedeflerle daha büyük yatırımlarla devam ettireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Doğukan Artıkaslan

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz