Ana SayfaTürkiyeMelih Başkan kaş yapayım derken...

Melih Başkan kaş yapayım derken…

Ankara’nın eski belediye başkanı Melih Gökçek, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nu İsmail Küçükkaya ile görüşmesi üzerinden vurmaya çalışırken faka bastı! Melih Gökçek’in İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu’nun paylaşması büyük olay oldu.

Melih Başkan kaş yapayım derken göz çıkardı. Sabah grubu bugün bütün gün Ekrem İmamoğlu’nun Binali Yıldırım ile tartışma programından önce gizlice İsmail Küçükkaya ile görüştüğü haberini yayıp durdu. Sabah’ın iddiasına göre Ekrem İmamoğlu’nun İsmail Küçükkaya’nın sorularına şıp diye cevap vermesinin nedeni, onun gizlice Küçükkaya görüşerek soruları önceden almasıydı!

Melih Gökçek de koskoca AK Parti’nin İstanbul kampanyasını İsmail Küçükkaya – Ekrem İmamoğlu görüşmesine indirgeyen bu yaklaşımına destek verdi.

Melih Gökçek ‘Napıyolar’ diyerek Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya’nın fotoğrafını paylaştı. Ancak Gökçek’e yanıt gecikmedi.

Melih Gökçek’in bu fotoğraflı hamlesine karşı twitter kullanıcıları Melih Gökçek’in yıllar önce FETÖ lideri Gülen ile çekilen fotoğrafını paylaşın Gökçek’e aynı soruyla karşılık verdiler: Napıyorlar?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz