Ana SayfaMagazinMelis İşiten Sergen Deveci sevgili mi? Sergen Deveci kimdir?

Melis İşiten Sergen Deveci sevgili mi? Sergen Deveci kimdir?

Melis İşiten Sergen Deveci sevgili mi? Melis İşiten İnstagram’dan yaptığı paylaşıma Sergen Deveci’yi etiketleyerek sevgili olduklarını duyurdu. Sergen Deveci kimdir? Tüm detaylar haberimizde…

Melis İşiten Sergen Deveci sevgili mi? Melis İşiten İnstagram’dan yaptığı paylaşıma Sergen Deveci’yi etiketleyerek sevgili olduklarını düşündürdü. Sergen Deveci kimdir? Tüm detaylar haberimizde…

Melis İşiten Sergen Deveci sevgili mi?

Uraz Kaygılaroğlu ile evliliklerini 2019 yılında bitiren Melis İşiten yeni bir aşka yelken açtı. Meliş İşiten İnstagram’dan yaptığı paylaşıma komedyen Sergen Deveci’yi etiketleyerek sevgili olduklarını düşündürdü.

Melis İşiten, instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun.?”  yazdı.

Melis İşiten, Sergen Deveci’nin Sergen Deveci ile Daniska Show programına katılmıştı.

Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu neden ayrıldı?

2014 yılında dünya evine giren oyuncu çift Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, görüş ayrılıkları nedeniyle sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Ada isminde çocukları olan çift, çocukları için sık sık görüşüyorlar.

Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu’nun Berrak Tüzünataç’la birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdide Melis İşiten ve komedyen Sergen Deveci’nin sevgili oldukları düşünülüyor.

Sergen Deveci kimdir?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. Kökeni İzmit’e dayanmaktadır.

Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya mecralarında tanınan isimler arasında yer almaktadır. Hazırlamış olduğu skeçleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

Oyunculuk eğitimi için İstanbul’a yerleşmeye karar veren Sergen Deveci, İstanbul’da eğitim almaya devam etmektedir.

A-Normal isimli tiyatro oyununda da sahne alan fenomen, kameralar karşısına ilk kez Blu Tv isimli dijital platformda yayınlanmakta olan ‘Bonkis’ adlı dizi ile geçmiştir.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri