Ana SayfaMagazinMelis Sezen Sadakatsiz'den ayrılıyor mu? Derin veda mı ediyor?

Melis Sezen Sadakatsiz’den ayrılıyor mu? Derin veda mı ediyor?

Melis Sezen'in Sadakatsiz dizisinden 3 bölüm sonra ayrılacağı konuşuluyor. Melis Sezen Sadakatsiz'den ayrılıyor mu? Derin ölüyor mu?

Sadakatsiz dizisinde çanlar Melis Sezen için mi çalıyor? Melis Sezen’in Sadakatsiz dizisinden 3 bölüm sonra ayrılacağı konuşuluyor. Melis Sezen Sadakatsiz’den ayrılıyor mu? Derin ölüyor mu? Kanal D’nin aile dram dizisi Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen’in ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Yabancı bir dizinin Türkiye versiyonu olarak çevrilen dizide Melis Sezen’in 3 bölüm sonra Sadakatsiz dizisine veda edeceği konuşuluyor.

Sadakatsiz Melis Sezen ayrılıyor mu?

İddialar doğru mu henüz bu konuda net bir açıklama, resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medyada Derin karakterine başarıyla hayat veren Melis Sezen’in Sadakatsiz dizisinden 3 bölüm sonra ayrılacağı konuşuluyor.

Sadakatsiz 16. bölümde neler olacak? 

Sadakatsiz Kanal D ekranlarında bu akşam 16. yeni bölümüyle yayınlanacak. Dizide 9 ay sonrasına ışık tutuluyor. Sahnede Derin’in Volkan’la yaşadığı evi polisler basıyor. Polislerden biri Derin’in günlüğünü buluyor. O günlükte Derin’in öldüğüne dair ufak bir ipucu var. Sadakatsiz Derin ayrılıyor mu diziden?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in senaryo gereği projeye veda edeceği söyleniyor. Orijinal formatına sadık kalırsa eğer dizi, 3 bölüm sonra Melis Sezen diziye veda edecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri