Ana SayfaMagazinMemoria dizisi ne zaman başlayacak? Memoria dizisi oyuncuları kim? Türkiye’nin ilk distopya...

Memoria dizisi ne zaman başlayacak? Memoria dizisi oyuncuları kim? Türkiye’nin ilk distopya dizisi başlıyor

Memoria dizisi ne zaman başlayacak? Memoria dizisi oyuncuları kim? Türkiye’nin ilk distopya dizisi başlıyor! Ütopyanın tam tersi olarak nitelendirilen distopya konulu bir proje daha önce Türkiye'de yapılmadı. Oyuncu kadrosu ise oldukça başarılı. Detaylar haberimizde.

Memoria dizisi ne zaman başlayacak? Memoria dizisi oyuncuları kim? Türkiye’nin ilk distopya dizisi başlıyor! Ütopyanın tam tersi olarak nitelendirilen distopya konulu bir proje daha önce Türkiye’de yapılmadı. Oyuncu kadrosu ise oldukça başarılı. Detaylar haberimizde.

Memoria dizisi ne zaman başlayacak?

Ütopyanın tam tersi olarak nitelendirilen distopya konulu bir proje daha önce Türkiye’de yapılmadı. Oyuncu kadrosu ise oldukça başarılı bu dizinin hayran kitlesi şimdiden oluştu bile.

Türk dizi sektörü birden fazla başarıya imza atmaya devam ediyor. Hem televizyon kanalları hem de dijital platformlar için birbiri ardına yeni ve başarılı projeler üretilmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de ödüllü yönetmen Emre Kavuk’un yeni projesi oldu. Dalgalar ve İzler projesinin ardından Emre Kavuk yeni bir proje ile magazin gündemini salladı. Kavuk yeni bir dizi çekecek ama bu diğer dizilere benzemeyecek. Bu dizi Türkiye’de bir ilk olacak.

Türkiye’nin ilk distopya dizisi olarak ifade edilen Memoria için hazırlıklar hızlı ve  yoğun bir şekilde devam ediyor. Distopya, ütopik toplum anlayışının antitezi olarak kullanılıyor. Yani distopik bir toplum, otoriter ve baskıcı bir sistem olarak ifade edilir. Bu şekli ile açıklanan distopya, Türkiye’de daha önce yapılmamış bir proje olacak.

Memoria dizisi için önemli bir o kadar da güçlü kadro oluşturuldu. Dizinin güçlü oyuncu kadrosu, dizinin başarını oldukça fazla etkileyecektir.

Dizinin cast direktörlüğünü Yelda Gürkan üstlendi. Kadroda şu isimler bulunuyor: Şemsi İnkaya, Bülent Emin Yarar, Meral Çetinkaya, Deniz Bolışık, Sevcan Yaşar, Gonca Vuslateri, Fırat Doğruloğlu, İlia Özkan, Yasin Özcan ve Temmuz Yıldız

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri