Ana SayfaMagazinMenajerimi Ara dizisinde 2. bölüm için 2. fragman yayınlandı

Menajerimi Ara dizisinde 2. bölüm için 2. fragman yayınlandı

Menajerimi Ara 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Menajerimi ara fragmanında Kıraç kızıyla karşı karşıya geliyor.

Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Menajerimi Ara dizisi için yeni fragman yayınlandı. Yeni fragman Menajerimi Ara için 2. bölüme ışık tutuyor.

Menajerimi Ara 2. bölüm 2. fragman

Star TV’nin yeni dizisi Menajerimi Ara 2.bölüm 2. fragmanı az önce yayınlandı. Yeni fragmanda Kıraç kızına onun patronu olduğunu kabul ettirmeye çalışıyor.

Kurtlar sofrasında tek başına kalan ve hayatta kalmaya çalışan Dicle bunda başarılı olabilecek mi? Yeni bölüm salı akşamı yayınlanacak.

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal…

Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri