Ana SayfaMagazinMenajerimi Ara Feris neden ayrıldı? Canan Ergüder Menajerimi Ara'dan ayrılmak zorunda kaldı

Menajerimi Ara Feris neden ayrıldı? Canan Ergüder Menajerimi Ara’dan ayrılmak zorunda kaldı

Menajerimi Ara Feris neden ayrıldı? Canan Ergüder Menajerimi Ara'dan ayrılmak zorunda kaldı! Meme kanseri tedavisi görmeye devam eden Canan Ergüder Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak durumunda kaldı. Detaylar haberimizde!

Menajerimi Ara Feris neden ayrıldı? Canan Ergüder Menajerimi Ara’dan ayrılmak zorunda kaldı! Meme kanseri tedavisi görmeye devam eden Canan Ergüder Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak durumunda kaldı. Detaylar haberimizde!

Menajerimi Ara Feris neden ayrıldı

Meme kanseri ile mücadele eden ünlü oyuncu Canan Ergüder, başrolünü oynadığı Menajerimi Ara dizisinin son çekim gününden çektirdiği fotoğrafları paylaşarak, diziye veda etti. Kemoterapi tedavisine devam eden sanatçı, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Serhat Teoman ve ekiple çektirdiği kareleri Instagram hesabından paylaştı.

“Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor”

Canan Ergüder yaptığı paylaşıma, “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara’da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen’e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti” notunu düştü.

Herkese teşekkürlerini iletti

Herkese teşekkür eden güzel oyuncu Canan Ergüder, “Feris’i oynamama vesile olan Ay Yapım ve Star TV’ye, bana bu süreçte yol gösteren yönetmenlerim Ali Bilgin, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay’a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar’a, ekranda beni muhteşem gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera arkası ekibime, beraber oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman ‘a sonsuz teşekkür ederim” ifadeelrini kullandı.

Başarılı oyuncuya, hayranları tarafından yüzlerce geçmiş olsun mesajı geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri