Ana SayfaTürkiyeMeral Akşener: FETÖ'nün yerini Pelikan alacak

Meral Akşener: FETÖ’nün yerini Pelikan alacak

Hilal Kaplan'ın çektiği Pelikan videosunda hedef aldığı Aydın Ünal Pelikan için "Onlar yeni FETÖ'dür demişti. Meral Akşener de “FETÖ'nün yerini PEKÖ'ler alacak” dedi.

Hilal Kaplan’ın çektiği Pelikan videosunda hedef aldığı Aydın Ünal Pelikan için “Onlar yeni FETÖ’dür demişti. Aydın Ünal’ın sözlerine bir destek de Meral Akşener’den geldi. Özlem Gürses’in Halk TV’deki programına konuk olan Akşener “FETÖ’nün yerini PEKÖ’ler alacak” dedi.

Meral Akşener’den Pelikan çıkışı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Pelikan örgütüne dikkat çekerek, “FETÖ’nün yerini PEKÖ’ler alacak” dedi. Akşener ayrıca Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın TBMM’deki üslubuna değinerek, “Sayın Fuat Oktay’ı en azından feraset sahibi zannederdim. İnanılmaz çirkin, hakaretamiz konuşmalar yaptı” dedi. Meral Akşener, Alaattin Çakıcı ile ilgili, “Dava arkadaşım falan değildir. Öyle bir şey olabilir mi?” diye konuştu.

Pelikan örgütünün iktidar üzerindeki ve Türkiye’deki siyasi gelişmelerdeki rolüne değinen Meral Akşeşer, “FETÖ’nün yerini PEKÖ’ler alacak. Eğer tek adam rejimini kurmak için elinizden ne geliyorsa yapıyorsanız, her grupla da el sıkışmışsanız bu sonuçla karşılaşırsınız. Saraylarda oturmaya çalışıyorlar. Sağ diktatörlerin hayat tarzını benimsiyorlar. Ayrı bir hayat tarzı yaratıyorlar” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri