Ana SayfaTürkiyeMeral Akşener: Serhat Albayrak'ın televizyonunda eşimi aldattığım yorumları yapıldı, mahkemeye verdim beraat...

Meral Akşener: Serhat Albayrak’ın televizyonunda eşimi aldattığım yorumları yapıldı, mahkemeye verdim beraat ettiler

Nevşin Mengü’nün Sözcü TV’deki programına konuk olan İyi Parti lideri Meral Akşener Serhat Albayrak ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Meral Akşener’in günlerce tartışılacak Serhat Albayrak hakkındaki o sözleri…

Meral Akşener: Bana, size, Canan Hanıma yapılan hakaretlere bu cenah yüzünü çevirdi

Ben ve siz Neşvin Hanım bu çirkin küfürlere maruz kalmış insanlarız. Biz Esra Hanım için hepimiz bu çirkinliğe tavır koyduk. Başak Demirtaş’a da yapılmıştı bu. Siyasetin tümü karşı çıktı. Bu çirkinlik hepimize yapıldı. Siz kim bilir nasıl incinmişsinizdir.  Bir cami derneği başkanıydı o kişi. O günlerde sizin e benim için tepki gösteren olmadı. Nevşin Mengü ile Meral Akşener’e, Canan Kaftancıoğlu’na yapılan hakaretlere bu cenah yüzünü çevirdi. Buraya dikkat çekmek istiyorum. Bu bir zihniyet meselesi. Orayı kapatarak bu zihniyetin önüne geçemezsiniz.

Bana iftira atanları tamamı beraat etti

Ben twitter’a 2012 yılında girdim. İktidar partisi maaşlı bir trol ordusu kurdu. Bu iftira, hakaret ve sövmelerle ilgili çok sıkı takipler yaptım. Her şeyi mahkemeye verdim. Ama maalesef bana iftira atanların tamamı beraat etti.

Serhat Albayrak detayı

7 Haziran’da eşimi aldattığıma dair televizyondan yayınlar yapıldı. Serhat Albayrak’ın başında bulunduğu televizyondan konuşuldu bu. Mahkemeye verdim. Bir kadın hakim beraat ettirdi. Sonucu sinirimden okuyamadım. Ama daha ilginci. Bu insanlar Tayyip Bey’in iktidarında o kanalda program yapmaya devam ettiler. Program yapmaya devam etmeleri de muhtemelen hakime hanımın korkmasına neden oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri