Ana SayfaTürkiyeMeral Akşener'den Süleyman Soylu'ya çok konuşulan gönderme: Çevrene çok dikkat et

Meral Akşener’den Süleyman Soylu’ya çok konuşulan gönderme: Çevrene çok dikkat et

Meral Akşener'den Süleyman Soylu'ya gönderme geldi. Ekrem İmamoğlu'na açılan soruşturma Süleyman Soylu ile Meral Akşener'i karşı karşıya getirdi.

Ekrem İmamoğlu’na açılan soruşturma Süleyman Soylu ile Meral Akşener’i karşı karşıya getirdi. İçişleri Bakanlığı’nın “İmamoğlu soruşturmasında bölücülük suçlaması yok” açıklaması üzerine konuşan Akşener, “Sayın Soylu’nun çevresine çok dikkat etsin” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, İçişleri Bakanlığı’nın Ekrem İmamoğlu hakkında açılan soruşturma ile ilgili açıklaması ile ilgili konuştu. Akşener açıklamasında Soylu’ya göndermede bulunarak; 27 yıldır aktif siyaset yapan Meral Akşener’in hiçbir zaman açıklamaları hiçbir zaman tekzibe uğramamıştır. Burada ben Sayın Soylu’nun çevresine dikkat etmesi gerektiğini söylemek isterim. ‘ dedi.

İçişleri Bakanlığı’nın Ekrem İmamoğlu hakkında açılan soruşturma ile ilgili açıklaması ile ilgili konuşan Akşener, Bakan Süleyman Soylu’ya göndermede bulanarak; ’27 yıldır aktif siyaset yapan Meral Akşener’in hiçbir zaman açıklamaları hiçbir zaman tekzibe uğramamıştır.’ dedi.

Akşener şöyle konuştu:

“Burada ben Sayın Soylu’nun çevresine dikkat etmesi gerektiğini söylemek isterim. Uzun süredir İçişleri Bakanlığı’nı yürütmediğim için zaman zaman acemilikle itham edilsem dahi kendisine eski bir İçişleri Bakanı olarak çevresine çok dikkat etmesi gerektiğini söylemek istiyorum.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri