Ana SayfaTürkiyeMeral Akşener'den Selçuk Özdağ'ın ses getiren açıklamasına mutevazı bir katkı

Meral Akşener’den Selçuk Özdağ’ın ses getiren açıklamasına mutevazı bir katkı

Selçuk Özdağ’ın önceki gün Tarafsız Haber Ajansı’na yaptığı “Türkiye’de namuslularla namussuzların kavgası var” şeklindeki açıklama büyük ses getirmişti. Selçuk Özdağ’ın ardından İYİ Parti lideri Meral Akşener de benzer bir açıklamada bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener KARAR TV canlı yayınında gündemdeki konularla ilgili açıklamalar yaparken, Selçuk Özdağ’ın o sözlerini hatırlatırcasına şu cümleyi kurdu: Cüzdansızlarla-vicdansızların kavgasından endişe ediyorum.

Ayrıca muhafazakarların “Ya bendensin ya da kara toprağın” anlayışıyla siyaset yapamayacağını belirten Akşener “Erdoğan babamız, bizler nankör evlatları. Böyle bir anlayış olmaz” dedi.

Akşener, “AK Parti’nin kuruluş aşamasında neden kurucu üye olmadı”, “Abdullah Gül’ün çatı adaylığını engelledi mi?” sorularına da cevap verdi.

Meral Akşener, yeni partilerle ittifak konusuna da açık kapı bıraktı. Akşener “Gelecek Partisi ve DEVA Partisi ile sağda bir ititfak olabilir mi?” sorusuna “Kul kurar, kader gülermiş” deyimiyle cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri