Ana SayfaMagazinMeral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu'nu neden darp etti? Düzen bozuldu kadın adamı...

Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’nu neden darp etti? Düzen bozuldu kadın adamı darp etti

Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu'nu neden darp etti? Düzen bozuldu kadın adamı darp etti. Ünlü oyuncu ve sunucu Meral Kaplan, boşanma aşamasında olduğu eşi Erhan Kanioğlu'nu darp ederek yaraladı. Detaylar haberimizde.

Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’nu neden darp etti? Düzen bozuldu kadın adamı darp etti. Ünlü oyuncu ve sunucu Meral Kaplan, boşanma aşamasında olduğu eşi Erhan Kanioğlu’nu darp ederek yaraladı. Detaylar haberimizde.

Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’nu neden darp etti?

Meral Kaplan, boşanma aşamasında olduğu eşi Erhan Kanioğlu ile arasında tartışma çıkınca eşine saldırdı. İkilinin arasındaki olaylı kavga gündem oldu.

Erhan Kanioğlu ile sancılı bir boşanma sürecinde olan güzel oyuncu ve sunucu Meral Kaplan, eşinin şirketine gidip orada olay çıkardı. Sinirlerine hakim olamayan Meral Kaplan, tırnaklarıyla eşine saldırıp onu darp etti. Meral Kaplan’ın eşi Erhan Kanioğlu ise yaşadıklarını polise bildirerek darp raporu aldı. Oyuncu Kaplan, hakkında hakaret, tehdit, eşi basit yaralama suçlarından dava açıldı.

“Seni bitiririm”

Çift aralarındaki anlaşmazlıklardan dolayı tartışmaya başladı. Yaşanan tartışma esnasında Meral Kaplan, eşi Erhan Kanioğlu’nu, “… çocuğu, seni bitiririm” diye haraket ederek tehdit etti. Ardından da Kanioğlu’na saldırdı.

Darp edilen Erhan Kanioğlu, polisi arayarak yardım istedi, sonra da eşinden şikayetçi oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri