Ana SayfaTürkiyeMerkez Bankası'ndan açıklama: Bir sıkıntı yok

Merkez Bankası’ndan açıklama: Bir sıkıntı yok

Son ünlerde akıllara durgunluk veren şekilde artan dolar kurunun ardından bankaların üst düzey yöneticileriyle bir araya gelen Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, “Bir sıkıntı yok” açıklamasında bulundu.

Banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya gelen TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu, “Bankacılık sektörümüz çok güçlü, genel değerlendirmelerimiz bu yönde.” dedi. Yapılan toplantının planlı bir toplantı olduğuna vurgu yapan Kavcıoğlu, ‘herhangi bir sıkıntı yok’ dedi.

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, İstanbul’da Bankalar Birliği üyeleriyle bir araya geldiği toplantı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Görüşme sonrası kısa bir açıklama yapan Kavcıoğlu, “Herhangi bir problem yok, bir sıkıntı yok. Bu toplantılar daha önceden de yaptığımız planlı toplantılar. Olağanüstü bir toplantı değil. diye konuştu.

Toplantıların daha önce ayarlandığına işaret eden Kavcıoğlu, “Bir olağanüstü gelişme toplantısı değil. Bankacılık sektörümüz çok güçlü, genel değerlendirmelerimiz bu yönde.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri