Ana SayfaMagazinMert Fırat eşini mi aldattı? Kefaret Sinan eşini mi aldattı? Mert Fırat...

Mert Fırat eşini mi aldattı? Kefaret Sinan eşini mi aldattı? Mert Fırat ifşa oldu

Mert Fırat eşini mi aldattı? Kefaret Sinan eşini mi aldattı? Mert Fırat ifşa oldu! Ünlü oyuncu Mert Fırat, eşi İdil Fırat'ı 2 genç kız ile aldattığı ortaya çıktı. Detaylar ise haberimizde.

Mert Fırat eşini mi aldattı? Kefaret Sinan eşini mi aldattı? Mert Fırat ifşa oldu! Ünlü oyuncu Mert Fırat, eşi İdil Fırat’ı 2 genç kız ile aldattığı ortaya çıktı. Detaylar ise haberimizde.

Mert Fırat eşini mi aldattı?

İdil Fırat’ın eşi ünlü oyuncu Mert Fırat’ın hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun 27 yaşındaki genç bir kadınla yazışmaları ifşa oldu.

Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Mert Fırat, Eylül 2018’de hayatını sosyetenin tanınmış isimlerinden İdil Fırat ile birleştirdi. Çift, geçtiğimiz Kasım ayında Seyhan Mia adını verdikleri kızlarına kucağına aldı.

Şimdilerde ünlü oyuncu Mert Fırat ,sosyal medyanın gündeminde. Ünlü oyuncu hakkında twitter’da binlerce tweet atıldı.

Mert Fırat’ın 19 ve 27 yaşındaki iki genç kız ile konuştuğu ve eşi İdil Fırat’ı aldattığı iddia edildi. Daha sonra aşağıdaki postun altına ise Mert Fırat’ın ailesinin onu koruduğunu ve iddiaların doğru olduğunu dile getiren birden çok yorum yapıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri