Ana SayfaMagazinMerve Boluğur yeni sevgilisi kim? Sevgilisinin adı ne? Baş harfi belli mi?

Merve Boluğur yeni sevgilisi kim? Sevgilisinin adı ne? Baş harfi belli mi?

Merve Boluğur yeni sevgilisi kim? Sevgilisinin adı ne? Aylar önce Emir Aydemir ile olan ilişkisini noktalayan Merve Boluğur yeni bir aşka yelken açtı.

Merve Boluğur yeni sevgilisi kim? Sevgilisinin adı ne? Aylar önce Emir Aydemir ile olan ilişkisini noktalayan Merve Boluğur yeni bir aşka yelken açtı. Ancak Merve Boluğur’un yeni sevgilisi kim merak ediliyor. Çünkü şu an için gizemli biri.

Sevgilisinin adı Meriç Kırdan mı?

Mynet’in iddiasına göre Merve Boluğur’un yeni sevgilisinin adı Meriç Kırdan. Mynet’in sosyal medyada konuşulanlara dayandırdığı habere göre Merve Boluğur’un sevgilisi Meriç Kırdan. Ancka bu konuda şu an için net, kesin bir açıklama ya da kanıt yok. Sadece konuşulanlar…

İlişkinin yazın başladığı iddia edildi. Merve Boluğur’un yaz aylarında sevgilisinin isminin baş harfinin olduğu kolye taktığı ve bunu ustaca gizlediği konuşuluyor.

Merve Boluğur yeni sevgilisi kim?

Emir Aydemir ile ilişkisiyle uzun süre gündem olan Merve Boluğur, sevgilisinden ayrıldıktan sonra uzun süre özel hayatıyla gündeme gelmemişti. Ancak Merve Boluğur yeni bir aşka yelken açtı. Instagram’dan sevgilisiyle fotoğrafı da ortaya çıktı.

Burak Dayı ile ilişkisini 6 ay önce bitiren Merve Boluğur, yeni aşkıyla fotoğrafını paylaştı. Boluğur’un gizemli sevgilisinin kim olduğu henüz belli değil. Yeni sevgilisinin kim olduğu ve ne iş yaptığı henüz netlik kazanmadı.

https://www.instagram.com/p/CMsEvHiBhTA/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri