Ana SayfaMagazinMerve Boluğur'un yeni sevgilisi kim? Merve Boluğur ve sevgilisinden kıskandıracak paylaşım

Merve Boluğur’un yeni sevgilisi kim? Merve Boluğur ve sevgilisinden kıskandıracak paylaşım

Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim? Merve Boluğur ve sevgilisinden kıskandıracak paylaşım! Her yaptığı olay, he söylediği manşet olan oyuncu Merve Boluğur'dan düşman çatlatacak bir paylaşım geldi. İşte Merve Boluğur'un herkesten sakladığı gizemli sevgilisi!

Merve Boluğur’un yeni sevgilisi kim? Merve Boluğur ve sevgilisinden kıskandıracak paylaşım! Her yaptığı olay, he söylediği manşet olan oyuncu Merve Boluğur’dan düşman çatlatacak bir paylaşım geldi. İşte Merve Boluğur’un herkesten sakladığı gizemli sevgilisi!

Merve Boluğur’un yeni sevgilisi kim?

Her yaptığı olay, he söylediği manşet olan oyuncu Merve Boluğur’dan düşman çatlatacak bir paylaşım geldi. Oyuncu Merve Boluğur, Instagram’dan yeni sevgilisi ile olan sarmaş dolaş pozunu paylaştı. Ateş emojisi koyduğu fotoğrafında sevgilisinin yüzünü gizlediği görülen Merve Boluğur’un gözlerinin içi gülüyordu.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerini sonlandırdıktan sonra dizi veya film gibi yapımlarda boy göstermeyen Merve Boluğur, şansını açtığı Youtube kanalında denedi. Youtuber’lığın ardından şarkıcılığa da soyunan ünlü oyuncu, aradığını burada da bulamayınca sansasyonel açıklamalarıyla gündeme kalmaya devam etmişti.

Gizemli sevgilisi merak uyandırdı!

İlişkilerinde yüzü hiç gülmeyen Merve Boluğur, sosyal medya hesabında yeni sevgilisi ile paylaşım yaptı. Ateş emojisi koyduğu fotoğrafında sevgilisinin yüzünü gizlediği görülen Boluğur’un mutluluğu gözlerinden okundu.

33 yaşındaki Boluğur’un sevgilisinin kim olduğuna dair henüz bir bilgi bulunmazken, ünlü oyuncunun şarkıcı Murat Dalkılıç’tan sonra hayatına giren sevgilisiyle ilişkisinin çok kısa sürdüğü biliniyor. Merve Boluğur, geçtiğimiz haftalarda Instagram’dan gelen soruları cevaplamıştı. Oyuncu; bir takipçisinin, “Beni özlüyor musun?” sorusuna “Gel yamacıma” yanıtını vermişti.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri