Ana SayfaTürkiyeMetin Feyzioğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı neden alkışladığını anlattı

Metin Feyzioğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı neden alkışladığını anlattı

“Devlette küslük olmaz” diyen Metin Feyzioğlu, yargı reformu açıklandığı sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı coşkulu şekilde alkışlamıştı. Feyzioğlu bugün nedne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığını açıkladı.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı bir programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı neden alkışladığını açıkladı. Feyzioğlu, “Devlette küslük olmaz. Ben yargının en üst üç temsilcisinden biriyim. Hiç kimse ben on sene önceki yirmi sene önceki haldeyim diyemez” dedi.

Habertürk’teki Kübra Par’la Açık Ve Net programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın avukatlar için yeşil pasaport uygulamasına geçileceğini açıklamasının ardından bu açıklamayı alkışlamıştı. Feyzioğlu’nun bu alkışı özellikle sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

Feyzioğlu: Erdoğan müjde verdi

Feyzioğlu o görüntüler için yaptığı açıklamada, “Zaten yeşil pasaporta sahip biri olarak söyliyim bunu. Meslektaşları adına çok sevinen bir başkan gördüm orada. Her baro başkanının vaadiydi. Meslektaşlarımızın büyük sıkıntısı. Hepsinden önemlisi hakim, savcı ve avukatın hepsinin eşit olduğunu söylüyoruz ama ayrımcılık yapıyoruz. Çocuk gibi sevinmemin sebebi ben gerçek bir insanım insanlar belki çok plastik tipte insanlara alışmışlar… Bir cümle sonra Cumhurbaşkanı stajer avukatlarla ilgili müjde verdi. Bugün Türkiye’de 25 bin stajerin yarısıdan fazlası aç. Para alamıyor. Ben buna neden sevinmeyeyim” dedi.

Feyzioğlu: Devlette küslük olmaz

Erdoğan ile arasının geçmişte kötü olduğu hatırlatılan Feyzioğlu şunları söyledi;

“Devlette küslük olmaz. Ben yargının en üst üç temsilcisinden biriyim. Hiç kimse ben on sene önceki yirmi sene önceki haldeyim diyemez. Herkes öğrenmiştir. Ben de öğrenmişimdir. Sayın Cumhurbaşkanı da öğrenmiştir. Bu belge siyasi parti belgesi değil”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz