Ana SayfaTürkiyeMHP İlçe Başkanı'ndan Selçuk Özdağ için alçak sözler

MHP İlçe Başkanı’ndan Selçuk Özdağ için alçak sözler

Zeki Omurca Selçuk Özdağ sözleriyle tepki çekti. MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca'nın saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ için söyledikleri büyük tepki çekti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, bugün evinin önünde 5 kişinin silahlı sopalı saldırısına uğradı. CHP’den İYİ Parti’ye Saadet’ten DEVA Partisi’ne, HDP’ye bütün partilerden bu korkunç saldırıyı kınayan açıklamalar geldi. MHP’den saldırıya ilişkin bir kınama beklenirken, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca’nın sözleri büyük tepki çekti.

MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Selçuk Özdağ’ın kanlar içinde hastanede yatarken çekilen fotoğrafını paylaşıp “Ne oldu geleceği olmayan partinin genel başkan yardımcısı Selçuk Özdag” notunu ekledi. Zeki Omurca’nın bu sözleri sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

Gelecek Partisi’ne yakın iletişim ajansının başındaki isim olan Taha Ün, Zeki Omurca için “Bu şahın Selçuk Özdağ’a yönelik gerçekleştirilen saldırı ile bir ilişkisi olabilir mi” dedi. Sonrasında Omurca’nın hesabını kapattığı görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri