Ana SayfaTürkiyeMHP ilçe binasında iki gence dayak videosu gündeme bomba gibi düştü

MHP ilçe binasında iki gence dayak videosu gündeme bomba gibi düştü

Şanlıurfa'daki bir MHP ilçe binasında yaşanan olayda iki gencin MHP Viranşehir İlçe Başkan Yardımcısı tarafından dövüldüğü görüntüler şok etkisi yarattı.

Şanlıurfa’daki bir MHP ilçe binasında yaşanan olayda iki gencin MHP Viranşehir İlçe Başkan Yardımcısı tarafından dövüldüğü görüntüler şok etkisi yarattı.

Şanlıurfa Viranşehir’de iki genç mobilya teslim etmeye gittikleri MHP İlçe Başkanlığı binasında MHP Viranşehir İlçe Başkan Yardımcısı tarafından darp edildi.

Şanlıurfa’da 2 genç mobilya siparişini teslim etmek için gittikleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Viranşehir İlçe Başkanlığı’nda dayak yedi. Dayak gerekçesinin HDP Şanlıurfa eski Milletvekili Osman Baydemir’in sesine playback yaptıkları bir Tiktok videosu olduğu iddia edildi. Dayak görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Yeğenlerim diyerek kendini savundu

AjansUrfa’nın haberine göre Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletilen olayın ardından MHP’li isimle darp edilen gençler bir araya getirildi. Gençlere dayak attığı iddia edilen MHP’li yönetici, kendisini böyle savundu:

“Bizi provokasyon içerisine çekmek isteyenlere sesleniyorum. Bu şahıslar benim yeğenlerimdir. Bir yaramazlık yaptılar ben de onlara kızdım, bu da kimseyi ilgilendirmez. Özellikle altını çiziyorum. Hiçbir siyasi partiyi ve hiçbir siyasi kuruluşu ilgilendirmez. Bizi kendi provokasyonlarınızın içerisinde çekmekten vazgeçin. Kötü emellerinize alet etmeyin”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri