Ana SayfaTürkiyeSiyasete kan bulaştı! MHP ilçe teşkilatından şok Selçuk Özdağ mesajı: Yapanların eline...

Siyasete kan bulaştı! MHP ilçe teşkilatından şok Selçuk Özdağ mesajı: Yapanların eline sağlık

MHP Derince teşkilatı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın uğradığı silahlı saldırının ardından paylaştığı mesajıyla şok etti.

MHP Derince teşkilatı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın uğradığı silahlı saldırının ardından paylaştığı mesajıyla şok etti.

MHP teşkilatından silahlı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ için tepki çeken bir paylaşım yapıldı. MHP teşkilatının “Yapanların eline sağlık” dediği mesaj şok etkisi yarattı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu’na MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik eleştirilerin ardından üst üste saldırılar düzenlendi. MHP Derince Twitter hesabından “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” paylaşımı yapıldı.

Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca silahlı saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ’ın ismini de vererek “Ne oldu geleceği olmayan partinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ?” şeklinde bir tweet attı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu dün bir saat arayla saldırıya uğradı.

Saldırılar, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın, Yeniçağ gazetesini ziyaretinde Devlet Bahçeli’ye yönelik eleştirilerini kaleme alan Orhan Uğuroğlu’nun yazısının yayımlanmasından iki gün sonraya gerçekleşti.

Saldırılara tepkiler büyürken, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca’nın Özdağ’a yönelik “Ne oldu geleceği olmayan partinin Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ?” ifadeleri yer aldı. Hesap şikayetler nedeniyle kısa süre sonra kapandı.

MHP Derince İlçe Başkanlığı hesabından yapılan paylaşımda ise “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” ifadeleri yer aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri