Ana SayfaTürkiyeMHP'den Ahmet Taşgetiren'e çirkin tehdit

MHP’den Ahmet Taşgetiren’e çirkin tehdit

Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek Ahmet Taşgetiren'i tehdit etti.

Yıldıray Çiçek Ahmet Taşgetiren’i tehdit etti. Salih Tuna’nın Karar yazarı Ahmet Taşgetiren’i hedef alan düzeysiz yazısının ardından MHP lideri Bahçeli’nin danışmanlığını yapan Yıldıray Çiçek de Taşgetiren’i açıkça tehdit etti.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, köşe yazısında yazarımız Ahmet Taşgetiren’i “Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi” diyerek tehdit etti. Çiçek, çirkin hakaretlerde bulunduğu Taşgetiren’i açık açık ‘Ülkücülere’ hedef gösterirdi.

Salih Tuna’dan çirkin benzetme

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna’nın “İslamcılar kim solcular ne” başlıklı yazısında Ahmet Taşgetiren’e “Ağlayan sakallı” diyerek hakaret etmesinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek de yazarımızı hedef göstererek tehdit etti.

Yıldıray Çiçek’ten tehdit

Bahçeli’nin Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’na yönelik sözlerini bugünkü köşesinde “Serok Ahmet ve Ahmet” başlığı ile eleştiren Ahmet Taşgetiren’i hedef alan Yıldıray Çiçek, “Ahmet Taşgetiren’in Ülkücüler arasındaki fitne kıvılcımı yanmadan sönecektir. Çünkü Ülkücüler onu Akil Adam sıfatıyla PKK açılımını savunmak için gittiği Kayseri ziyaretinde, kendilerini protesto eden Ülkücülere açık unutulan mikrofondan ‘Bu kadar kaba ve adi bir yapı ki İslami edep, ahlak, nezaket yok’ şeklindeki alçak sözlerinden ve iftirasından tanırlar…” iddiasında bulundu. 

Çiçek, Taşgetiren’i “’Ahmet ve Ahmet’, Serok Ahmet’in peşinde koşmanın misyonunu yerine getiriyorsun bunu anlıyoruz da sen yine de MHP’ye bulaşma… Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…Biz seni Google ihtiyacı olmadan tanıyoruz, biliyoruz Ahmet Taşgetiren… Hadi “Karar” kıldığınız ihanetlerinizde debelenmeye devam edin…” sözleriyle tehdit etti.

Hedef gösterdikleri saldırıya uğruyor

Yıldıray Çiçek, daha önce de Bahçeli’yi ya da MHP’yi eleştiren yazarları hedef almış, küfür, hakaret ve tehditlerde bulunmuştu. 

Çiçek’in hakaret edip hedef gösterdiği Gazeteci Selahattin Önkibar, kitap fuarında bir ülkücü tarafından yumruklanmıştı.   

Çiçek, Yeni Çağ gazetesi yazarları ile sahibi ve İYİ Parti Milletvekili Ahmet Çelik’i de hedef göstermiş ve hakaret etmişti.  

Yıldıray Çiçek’in haraket ederek hedef gösterdiği ismler arasında İYİ Parti Milletvekili Ümit Özdağ da var. 

Öte yandan benzer şekilde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in basın danışmanı ve Yeniçağ yazarı Murat İde MHP Genel Sekteri İsmet Büyükataman’ın hedef göstermesinin ardından saldırıya uğramıştı. Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ ile gazetenin Ankara temsilcisi Ahmet Takan da ülkücülerin saldırısına uğramıştı. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın da geçtiğimiz günlerde bir internet sitesine verdiği röportajda hem KARAR gazetesini hem de yazarımız Taşgetiren’i hedef almıştı. Yalçın yazarımıza hakaret etmişti. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri