Ana SayfaTürkiyeMHP'li Semih Yalçın, Prof. Çilingiroğlu’na tehditler savurdu: "Dili kökünden koparırız"

MHP’li Semih Yalçın, Prof. Çilingiroğlu’na tehditler savurdu: “Dili kökünden koparırız”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu’na tehditler savurdu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu’na yönelik “dili kökünden koparırız” sözlerini kullandı.

Yalçın, Prof. Dr. Çilingiroğlu’nun Halk Tv’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sözleri nedeniyle hedef aldı.

“Mehmet Çilingiroğlu adlı sözde bilim adamı ve FETÖ’cü müptezel, CHP’nin borazanı Halk TV’de bu gece fevkalade seviyesiz, edepsiz ve ahlak dışı ifadelerle Genel Başkan’ımız sayın Devlet Bahçeli’ye saldırdı” diyen MHP’li Yalçın, “Uzaktan yiğitlik taslamak kolay tabii… Biz bu konuda gerekeni yapar, saldırgan ve üslup mahrumu dili kökünden koparırız” ifadelerini kullandı.

HALK TV’Yİ DE HEDEF ALDI

“Kabahat ondan çok, onu bizim üzerimize salarak havlatan Halk TV’de… CHP’nin davulunu çalan bu TV kanalın da sürekli olarak çeşitli bahanelerle MHP ve Devlet Bahçeli düşmanlığı yapılıyor. Hem de en seviyesiz şekilde…

RTÜK’E SESLENDİ

“Sayın Genel Başkan’ımıza dönük tahrik kokan alçakça küfür ve saldırıya çanak tutarak, FETÖ’nün it uşaklarını üzerimize saldırtan Halk TV’yi şiddetle kınıyor, bu maksatlı ve rezil yayın anlayışı hakkında işlem yapılması için ilgili mercileri göreve davet ediyoruz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri