Ana SayfaMagazinMHP'li Veysel Şahin: Cem Yılmaz dağ ağzıyla konuşuyor

MHP’li Veysel Şahin: Cem Yılmaz dağ ağzıyla konuşuyor

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun “Her şey çok güzel olacak” sloganına destek olup YSK’nın İstanbul’da seçimleri yenileme kararını eleştirdiği günden beri siyaset gündeminden düşmeyen Cem Yılmaz‘a bir yanıt da MHP’li Veysel Şahin’den geldi. Veysel Şahin bugüne kadar kimsenin aklına gelmediği şekilde Cem Yılmaz’ı eleştirdi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in Cem Yılmaz hakkındaki eleştirileri uzun süre tartışılacağa benziyor.

Egedesonsöz’den Mehmet İşler’in haberine göre, “Cem Yılmaz’ın gösterisine gider misiniz?” sorusunu yanıtlayan MHP’li Veysel Şahin, uzun süre tartışılacak şu cümleleri kurdu:

Cem Yılmaz’ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin’de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar?

Ben de ‘hoşt’ dedim

Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu’nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde ‘her şey çok güzel olacak’ dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, ‘hoşt’ dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz