Ana SayfaTürkiyeMilletin sinir uçlarıyla oynuyorlar! AK Partili Muhammet Kaynar: Ekmek kuyruğunda bekleyenler ekmek...

Milletin sinir uçlarıyla oynuyorlar! AK Partili Muhammet Kaynar: Ekmek kuyruğunda bekleyenler ekmek için değil, görüntü vermek için bekliyor

İstanbul ve Ankara’da ucuz ekmek alabilmek için uzun kuyruklara katlanmak zorunda kalan vatandaşlar hakkında AK Partili Muhammet Kaynar akıl almaz bir yorumda bulundu.

AK Partili İBB Meclis Üyesi Muhammet Kaynar, vatandaşların daha ucuz ekmek almak için Halk Ekmek büfeleri önünde uzun kuyruklar oluşturmasına kurgu dedi. Kaynar’ın “onlar fotoğraf çektirmek için kuyruğa giriyor” sözleri büyük tepki topladı.

İBB’nin AK Partili Meclis Üyesi Muhammet Kaynar, ucuz ekmek almak için Halk Ekmek büfeleri önünde oluşan kuyrukların kurgu olduğunu savundu. Kaynar, “Kuyrukta bekleyenler Ekrem Beyin görüntü almasını bekliyorlar” dedi.

CNNTürk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ye telefonla bağlanan Kaynar, İstanbul ve Ankara’da belediyeye ait ekmek büfeleri önünde oluşan kuyrukların kurgu olduğunu ve CHP’li belediyelerin bunu bilerek yaptığını söyledi.

Eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek’in “Muhammet Bey siz bir vatandaş olarak bir saat bekler misiniz?” sorusu üzerine Kaynar, “Bu bekleyenlerin ekmek beklediğinden emin misiniz?” diye konuştu.

Kaynar’ın açıklamalarına vatandaşlardan da tepki vardı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri