Ana SayfaSporMilli takımda koronavirüse yakalanan 3 oyuncu kim?

Milli takımda koronavirüse yakalanan 3 oyuncu kim?

Milli takım korona olan oyuncular kim? Koronavirüse yakalananların isimleri merak ediliyor. Türkiye milli takımda korona olan oyuncuların isimleri ne merak ediliyor.

Milli takımda koronavirüse yakalanan 3 oyuncu kim? Hollanda ve Norveç maçlarını kazanan Türkiye milli takımında 3 oyuncunun koronavirüse yakalanmış olabileceği açıklandı. Türkiye milli takımda korona olan oyuncuların isimleri ne merak ediliyor.

Milli takım korona olan oyuncular kim?

Spor spikeri Ender Bilgin, ay-yıldızlı takımda 3 oyuncunun testlerinin pozitif söyleyerek, “Milli Takım’da koronavirüs testi pozitif çıkan 3 futbolcu daha var. Sanıyorum açıklanacak.” dedi.

Mustafa Denizli’den korona ve milli takım açıklaması

Türk milli takımını da geçmişte çalıştırmış olan Türkiye’nin en deneyimli teknik adamlarından Mustafa Denizli de bir açıklama yaptı.A spor’daki “Takım oyunu” programında konuşan Mustafa Denizli “Akşam Şenol hoca ile konuştum. Yarın da test yapılacak ama negatif çıkma şansı daha düşük” dedi.

Koronavirüs olan oyuncuların isimleri belli mi?

Şu an için kesin ve net bir durum söz konusu değil. O nedenle olay sadece bir şüpheden ibaret. milli takımda koronavirüse yakalanan oyuncuların isimleri (eğer yakalanmışlarsa) yarın (pazartesi) açıklanacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri