Ana SayfaMagazinMina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor! Mine Başaran kimdir?

Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor! Mine Başaran kimdir?

Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor! Mine Başaran kimdir? Evlenmelerine 34 gün kala Dubai'ye kız arkadaşları ile tatile giden Mina Başaran, talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Murat Başaran ise Nazlı Çarmıklı ile evleniyor. İşte detaylar!

Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor! Mine Başaran kimdir? Evlenmelerine 34 gün kala Dubai’ye kız arkadaşları ile tatile giden Mina Başaran, talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Murat Başaran ise Nazlı Çarmıklı ile evleniyor. İşte detaylar!

Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer evleniyor

Düğünlerinden 34 gün önce nişanlısı Mina Başaran’ı Dubai’deki bekarlığa veda partisi dönüşü meydana gelen uçak kazasında kaybeden Murat Gezer, Hakan-Banu Çarmıklı’nın kızları Nazlı Çarmıklı ile evleniyor.

2018 yılında kız kıza bekarlığa veda partisine giden ancak geri dönemeyip hayatını kaybeden Mina Başaran’ı kaybeden Murat Gezer geçtiğimiz ay nişanlanmıştı. Mina Başaran’ın 2.5 yıldan fazla yasını tutan Gezer, Hakan-Banu Çarmıklı’nın kızları Nazlı Çarmıklı ile evlenme kararı aldı.

Vefatı ile tüm Türkiye’yi yaralayan Mina Başaran’ın eski nişanlısı Murat Gezer ile Nazlı Çarmıklı 4 Haziran’da evlenecek. Yalıda gerçekleşeceği öğrenilen nikah törenine pandemi kuralları nedeniyle sınırlı sayıda davetli katılacak.

MİNA BAŞARAN KİMDİR?

Mine Başaran kimdir sorusunun yanıtı uçak kazasından sonra arama motorlarında aranmaya başladı. Mine Başaran Başaran Holding’in varisiydi. Ailenin tek kızı olan ve işleri babasından devralmaya hazırlanan Mina Başaran, 28 yaşında. Mina, hırslı ve yetenekli yapısıyla dikkat çekiyor. 2013 yılında Başaran Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Başaran Ailesi’nin iki çocuğundan biri olan ve eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde alarak, Londra’da master yapan Mina Başaran, genç kuşak yöneticilere örnek olacak bir başarı hikayesine imza atmaya hazırlanıyor. Hırslı ve istekli yapısıyla dikkat çeken Mina Başaran, babasının büyüttüğü şirketi global bir marka haline getirmeyi planlıyordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri